Anketa
Jaký počet dírek preferujete u den pro pletení s pedigem?

Sudý
92%

Lichý
0%

Je mi to jedno
8%
 Kontakt
Klimpe, s.r.o.
  Ochoz u Brna 341
  664 02   Ochoz u Brna
  tel.: +420 733 121 066
 
  www.pedig-brno.cz
 Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:

Články - recenze


Na této stránce vám představujeme zajímavé materiály, výrobky, knihy a pomůcky pro kreativní tvoření. Většinu jich můžete koupit u nás v eshopu nebo obchůdku. Doufáme, že zde naleznete spousti inspirací.
 

Keramická samotvrdnoucí hlína

Keramická samotvrdnoucí hlína

Samotvrdnoucí modelovací hmoty jsou pro domácí tvoření zajímavé pro své snadné použití.Není potřeba žádného vypalování na vysoké teploty ani speciálních barev pro povrchovou úpravu. Při tvoření si vystačíme s vlastníma rukama, popřípadě s jednoduchými domácími potřebami a vytvoříte si originální dílko. Se samotvrdnoucí hmotou jde vyrobit skoro vše co Vás napadne.Je vhodná jak pro děti ( samotvrdnoucí bambusová modelína ) tak pro starší děti a dospělé ( samotvrdnoucí keramická hlína ). V tomto článku se, zaměříme na keramickou hlínu, která je vhodnější pro práci starších dětí a dospělé, protože umožňuje umělečtější přístup.
zobrazit celý článek...

Bambusová modelína

Bambusová modelína

Bambusová modelína je samotvrdnoucí hmota, která je ( oproti jiným samotvrdnoucím hmotám ) vhodná i pro malé děti. Je vyrobená ekologicky z přírodního materiálu a je tedy bezpečná i pro malé děti, . Na obalu je od výrobce napsáno, že je vhodná pro děti od 5 let, ale s dozorem rodiče mohou s modelínou pracovat i menší děti. Modelínu je nutné před samotným tvořením důkladně propracovat, poté je nelepivá, nemaže se a nezanechává mastné stopy na podložce, nedrolí se. Práce s ní je čistá a snadná.
zobrazit celý článek...

Kreativní sady pro děti

Kreativní sady pro děti

Pokud máte děti, určitě dobře chápete význam slovního spojení "pro jistotu". Pro jistotu máme sebou pořád vlhčené ubrousky a kapesník, pro jistotu jedeme na výlet nakole s polovinou obsahu domácí lékárničky, pro jistotu se snažíme nacpat do kabelky lahev s pitím a svačinku, i když jdeme s dětmi jen vyvenčit psa.
Když se chystáme na dovolenou, přemýšlíme co vzít dětem sebou, kdyby nevyšlo počasí. Co kdyby náhodou...pro jistotu něco vezmeme, ale co? Karty a Člověče, nezlob se! , to je už vážně ohrané.

Pátrali jsme po něčem originálním, zajímavém a neokoukaném. A našli jsme kreativní sady pro děti. Jsou to malé balíčky, obsahují všechno co je k tvoření potřeba, nestojí moc peněz, ale děti tvořivě zabaví. Vybrat si můžete z mnoha výtvarných činností malování, lepení, pískování, mozaiky...
zobrazit celý článek...