Anketa
Jaký počet dírek preferujete u den pro pletení s pedigem?

Sudý
92%

Lichý
0%

Je mi to jedno
8%
 Kontakt
Klimpe, s.r.o.
  Ochoz u Brna 341
  664 02   Ochoz u Brna
  tel.: +420 733 121 066
 
  www.pedig-brno.cz
 Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
  • Přidáno: 05.06.2015   |   412 čtení / zobrazení

Kreativní sady pro děti


Pokud máte děti, určitě dobře chápete význam slovního spojení "pro jistotu". Pro jistotu máme sebou pořád vlhčené ubrousky a kapesník, pro jistotu jedeme na výlet na kole s polovinou obsahu domácí lékárničky, pro jistotu se snažíme nacpat do kabelky lahev s pitím a svačinku, i když jdeme s dětmi jen vyvenčit psa.
Když se chystáme na dovolenou, přemýšlíme co vzít dětem sebou, kdyby nevyšlo počasí. Co kdyby náhodou...pro jistotu něco vezmeme, ale co? Karty a Člověče, nezlob se! , to je už trošku ohrané.
Pátrali jsme po něčem originálním, zajímavém a neokoukaném. A našli jsme kreativní sady pro děti. Jsou to malé balíčky, obsahují všechno co je k tvoření potřeba, nestojí moc peněz, ale děti tvořivě zabaví. Vybrat si můžete z mnoha výtvarných činností malování, lepení, pískování, mozaiky...
 


Pískované obrázky

Vyzkoušejte s dětmi techniku pískování.  Jednoduše a čistě vytvoříte originální obrázek netradiční metodou, která je s touto sadou vhodná pro děti od 5 let. Postupným odlepováním políček a aplikováním písku z tubiček vznikne obrázek.

 
Sada pískování 1
Sada pískování 2
Sada pískování 3


 


Malování podle čísel

Sada na malování akrylátovými barvami podle čísel. Postupným vybarvováním ploch označených čísly vznikne obrázek. Obrázek je rozdělený do políček označených čísly a každé číslo má přidělenou svou barvu. Děti mají za úkol vymalovat všechna políčka správnou barvou podle návodu. Destička s předtištěným obrázkem má povrch malířského plátna a vytváří tak dojem opravdového uměleckého dílka. Barvičky není nutné ředit vodou.
 

Malování čísla 1
Malování čísla 2
Malování čísla 3


 


Pěnové 3D obrázky

Pestrobarevní papoušci, rybky a ještěrky ... vyrobte si s dětmi domácí zoologickou zahradu.
Vezměte si archy se samolepkami, podle obrázku nebo vlastní fantazie vybírejte tvary a barvy samolepek a jednu po druhé nalepujte na obrázek.
Postupujte tak, aby se jednotlivé dílky překrývaly ve správném směru, tak jako skutečné šupiny nebo peří ... výsledným efektem bude měkký, barevný, plastický obrázek zvířátka.
 

Pěnový obrázek


 


Třpytivý mozaikový obrázek

Lepení, 3D efekt, lesk a třpyt, to je mozaiková sada pro děti od 6 let. 
Děti si nejprve připraví samolepky, není potřeba nic stříhat ani upravovat, jednotlivé samolepky si nalepí na kartonovou destičku s motivem svého oblíbeného zvířátka. Ke správnému umístění dílků na destičku je vede tvar a barva. Samolepící dílky jsou z pěnové gumy a tvoří tak 3D efekt mozaiky.
 

Mozaikový obr 1
Mozaikový obr 2
Mozaikový obr 3


 


Sluneční dekorace

Sada na výrobu závěsné dekorace do okna. Nanášení barvy na plastovou destičku s předlohou. Výsledným výrobkem je barevná vytráž vhodná k zavěšení do okna.
S touto výtvarnou sadou si mohou děti od 5 let vyrobit vlastní výzdobu do okna. Balení obsahuje vše potřebné pro vytvoření vytrážovaného zvířátka k zavěšení do okna. Plastovou destičku s motivem položíme na čistý bílý papír, aby děti lépe viděly obrys motivu.
Jednotlivé barvy nanášíme aplikátorem do ohraničených míst ( širším okrajem naneseme barvu, špičatým okrajem barvu rozetřeme i do nejmenších částí motivu ) Barvu nanášíme v silnější vrstvě, aby byla krásně výrazná, nemusíme s ní šetřit i tak nám vystačí i na další použití.
Obrys obrázku je vystouplý, takže se nemusíme bát, že se nám barvy smíchají.
Vybarvený motiv necháme zaschnout 12 hodin, poté můžeme obrázek zavěsit do okna a čekat až nám sluníčko obrázek rozzáří.
 

Sluneční dekorace 1Sluneční dekorace 2Sluneční dekorace 3Sluneční dekorace 4 


  • la
    lasakovaReagovat
    Přidáno 07. duben, 18:21 z 188.175.128.***
    seper stranky fakt , doporucuju

Přidat komentář