Anketa
Jaký počet dírek preferujete u den pro pletení s pedigem?

Sudý
92%

Lichý
0%

Je mi to jedno
8%
 Kontakt
Klimpe, s.r.o.
  Ochoz u Brna 341
  664 02   Ochoz u Brna
  tel.: +420 733 121 066
 
  www.pedig-brno.cz
 Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:

Proč naše stránky vznikly...

Cedulka Všetvoření


Vítáme Vás na našich nových kreativních stránkách, které vznikly z potřeby tvořit a o tvoření mluvit...
a protože, na našem e-shopu www.pedig.brno.cz nebyl prostor na takové množství nápadů, návodů, obrázku a diskusí ... vytvořili jsme stánky o všetvoření.

Ať už jste nás našli náhodou, z potřeby tvořit, ze zvědavosti nebo přes náš e-shop, doufáme, že vám Všetvoření.cz přinese spoustu zábavy.

Naše stránky teprve vznikají, ale budou růst s každým nápadem, článkem a návodem. Budeme rádi, když nám pomůžete. Těšíme se na Vaše komentáře a obrázky vašich vlastních výtvorů.
Nechceme jen tvořit, chceme tvořit s vámi...
Všetvoření.cz je tvoření všeho ze všeho, naše fantazie nemá hranic...a my Vás zveme na návštěvu.


 

Jak naše stránky fungují?


 

Cílem těchto stránek je utvořit místo plné návodů, nápadů a inspirací. Na každý měsíc pro Vás připravíme několik nápadů, které bude spojovat určité téma, u každého najdete návod, obrázky, a fotografie. Bude jen na Vás jestli se necháte inspirovat a vyrobíte si podle návodu vše - celou tematickou serii, jen určitý výrobek nebo se necháte inspirovat a nápad přetvoříte. Zároveň budete mít prostor vyjádřit svůj názor, podělit se o zkušenosti s kreativní činností, poslat nám obrázek svých výtvorů...

Jakmile nastane čas na nové téma a tedy i nové tvoření, přesuneme návody do archivu ( v menu ) rozděleného podle činností, aby se Vám v případě potřeby lépe hledal.

Dále si v Menu budete moci přečíst články o nových produktech na trhu, nových kreativních činnostech, recenze knížek o tvoření a výrobě z různých materiálů, články o inspiraci, ale také svátcích, zvycích a všemožné další zajímavosti ...

V neposlední řadě budete mít možnost diskuze o jednotlivých tématech, článcích, do všeho se budete moci zapojit, ke všemu napsat svůj názor a představit svou kreativitu.

...a na to my se těšíme právě nejvíc.


 

Kdo jsme a kde nás najdete?


 

Jsme malá rodiná firmička Klimpe, s.r.o. -  Petr , sestra Gábina a naše kamarádka Iva. Provozujeme eshop a malý kamenný obchůdek se vším potřebným pro kreativní tvoření.  A protože jsme začali s pedigem a v Brně jmenuje se www.pedig-brno.cz


Sídlo společnosti, eshopu, skladu a kamenné prodejny:
Klimpe, s.r.o.
Ochoz u Brna 341
664 02
IČ: 292 07 509
DIČ: CZ 292 07 509

Tel.: 774 625 094
E-mail: klimpe@klimpe.cz