Anketa
Jaký počet dírek preferujete u den pro pletení s pedigem?

Sudý
92%

Lichý
0%

Je mi to jedno
8%
 Kontakt
Klimpe, s.r.o.
  Ochoz u Brna 341
  664 02   Ochoz u Brna
  tel.: +420 733 121 066
 
  www.pedig-brno.cz
 Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
  • Přidáno: 05.06.2015   |   279 čtení / zobrazení

Bambusová modelína

 Bambusová modelínaBambusová modelína je samotvrdnoucí hmota, která je ( oproti jiným samotvrdnoucím hmotám ) vhodná i pro malé děti. Je vyrobená ekologicky z přírodního materiálu a je tedy bezpečná i pro malé děti. Na obalu je od výrobce napsáno, že je vhodná pro děti od 5 let, ale s dozorem rodiče mohou s modelínou pracovat i menší děti. Modelínu je nutné před samotným tvořením důkladně propracovat, poté je nelepivá, nemaže se a nezanechává mastné stopy na podložce, nedrolí se. Práce s ní je čistá a snadná. 
 

Při tvarování můžeme modelínu válet, stříhat, řezat, vytlačovat vzory a tvary, kombinovat s jinými materiály, které necháme v modelíně zatvrdnout. Po vytvrdnutí ( cca 12 hodin volně na vzduchu ) má výrobek hladký povrch, ale barvou připomíná písek. Výrobek z bambusové modelíny můžeme ponechat přírodní nebo jej můžeme barvit akrylovými barvami


Bambusová modelína se prodává samostatně ve znovu uzavíratelném sáčku ve 200g balenínbo v kreativní sadě. Sada obsahuje: obrázkový návod na výrobu přívěsku na klíče a medailonku k zavěšení na krk, 100g modelíny, 5ml lepidla, 6x2ml akrylových barev, tvořítko s obrysy, gumičku, štětec, 2 špachtle na tvarování, 1x přívěsek na klíče. 

 

    Momentálně není k dispozici žádný komentář

    Přidat komentář